GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 4605331

nr 460 5331

Vas

Jugend, Höganäs, Relifdekor, Sign KS, höjd: 20 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 2 april 2007
kl 16:45:50

Jugend